ביטוח נסיעות לחו"ל באינטרנט

ביטוח נסיעות לחו"ל מתוכנן כהלכה עשוי לחסוך סכומי עתק, במקרה של אשפוז או ניתוח חירום בבית-חולים בחו"ל.

 
את ביטוח הנסיעות לחו"ל יש להתאים לאופי הטיול או הנסיעה המתוכננים, כדי שיכסה את מרבית הפעילויות המתוכננות, אם לא את כולן.
 
ביטוח הנסיעות לחו"ל מורכב ממספר רבדים. הפרק המשמעותי יותר הוא הביטוח הרפואי, שנועד לכסות קשת רחבה של אירועים: הוצאות טיפול נמרץ, הוצאות עבור פינוי לבית חולים במקרה של תאונה, הוצאות אשפוז, פינוי לארץ באמצעות אמבולנס-מטוס (במקרים בהם לא ניתן להעניק טיפול רפואי הולם במדינה בה שוהה המבוטח), עלויות רכישת תרופות, ייעוץ רפואי וטיפולי חירום בשיניים.
 
הפרק השני של ביטוח הנסיעות הוא ביטוח המטען. ביטוח זה מכסה אובדן או גניבה של המטען, כולו או חלקו.

ביטוח נסיעות לחו"ל כולל מספר כיסויים נוספים, ובהם כיסוי הוצאות איתור וחילוץ. חלק זה של הביטוח רלוונטי בעיקר למטיילים ולתרמילאים, שמסלול הטיול שלהם חוצה אזורים נידחים, ג'ונגלים או שטחים הרריים עם דרכי גישה בעייתיות. כמו כן, ניתן לרכוש כיסוי לספורט אתגרי (רפטינג, טיפוס הרים, צלילה וכדומה), כיסוי לחילוץ מפרעות המתרחשות בארץ הטיול וטיסות חירום.
 

במקרה של מחלה או תאונה שקרו בחו"ל, עלולים הנוסעים להיקלע למצב בו עליהם להזדקק לחילוץ, אשפוז בבית חולים, קבלת טיפולים, ניתוחים ותרופות יקרי ערך שעלותם יכולה להגיע לעשרות ואף מאות אלפי דולרים. לעיתים, אם מדובר במדינה שבה שירותי הרפואה אינם מן המתקדמים, יש צורך בפינוי אווירי לישראל שעלותו גבוהה מאוד.

 

ביטוח נסיעות לחו"ל של הפניקס מאפשר פתרונות מגוונים לנוסעים לחו"ל, בהתאמה אישית, כגון: טיולי תרמילאות, ספורט אתגרי, סקי, נסיעת עסקים, כיסוי ייחודי להריון וטיפול בפג, החזר השתתפות עצמית בעת השכרת רכב בחו"ל ועוד...

 

 בחרו לכם פוליסת ביטוח נסיעות לחו"ל בהתאמה אישית​

 • הפניקס Smart Travel

  תיאור
  פוליסת ביטוח נסיעות לחו"ל מודולרית המציעה פתרונות מגוונים בהתאמה אישית

  למי הוא מיועד:
  לנוסעים לחו"ל.

   

  הפניקס Mochiler - ביטוח לתרמילאים

 • תיאור
  תכנית ביטוח נסיעות לחו"ל המותאמת באופן מושלם לטיולי תרמילאות ומעניקה הגנה וביטחון מירביים למטייל, הכוללת בין השאר: כיסוי להוצאות רפואיות בחו"ל עד לסך של $1,200,000, איתור וחילוץ, פעילות אקסטרים, חילוץ כתוצאה משימוש בסמי הזיה ועוד.

  למי הוא מיועד:
  ליוצאים לטיולי תרמילאות לתקופות ארוכות.

   
 • הפניקס Business – נוסעים חופשי

  תיאור
  פוליסת ביטוח נסיעות לחו"ל יוקרתית המשלבת פתרונות יחודיים לאנשי העסקים הן בנסיעות עסקיות והן במסגרת חופשה.

  למי הוא מיועד:
  הפוליסה מיועדת לאנשי עסקים המרבים בנסיעות לחו"ל.
ביטוח נסיעות לחו"ל, ביטוח נסיעות לחול, נסיעות, ביטוח נסיעות, חו"ל, חול, תרמילאים, ביטוח מצב רפואי קיים, ביטוח לנשים בהריון, טיסה, טסים, ביטוח חופשה, חופשה, ספורט אתגרי, כבודה, החמרה, הראל, הפניקס,
 
יששכר סוכנות לביטוח  -  טל: 052-8000122